среда , 28 јуни 2017
profilna

(18+) Културата на директорот на МОБ, Игор Дурловски на дело

После еден мој коментар на негов пост, “големиот” директор кој клупите во паркот во Австрија, бргу ги замени со џип од 40 000 евра, не бира средства и начин како да го одбрани неговиот работодавец Груевски!, напиша Круме Смилков кој објави скриншот од добиена порака од директорот на МОБ, Игор Дурловски.

дурловски

Слични написи

zaev soopstenie

Премиерот Заев испрати честитка до новиот претседател на Р. Србија, Вучиќ

Премиерот на Република Македонија, Зоран Заев, испрати честитка за инаугурацијата на новиот претседател на Република …