среда , 28 јуни 2017
исчезната

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Исчезната е Мендароска Ибадет од Кичево, роднините бараат помош во потрагата

Роднините на исчезнатата Мендароска Ибабет бараат помош од секој кој има било каква информација за исчезнатата.

Ибадет последно е видена во кејот во Кичево на 25 овој месец околу 17:30, облечена била во срна сукња, сив џемпер и на главата носела кафена шамија. Исчезнатата боледува од депресија.

Доколку има некој било информации нека ги достави до службите на МВР или на телефонските броеви 075569827  ,  075 794320.

исчезната

Слични написи

zaev soopstenie

Премиерот Заев испрати честитка до новиот претседател на Р. Србија, Вучиќ

Премиерот на Република Македонија, Зоран Заев, испрати честитка за инаугурацијата на новиот претседател на Република …