вторник , 26 септември 2017
den doncev za nova

Ден Дончев за НОВА: Мора да одговараат сите што правеле криминали

den doncev za nova
Во интервју за НОВА  екс генералниот секретар Ден Дончев говори за нерегуларностите во гласањето на дијаспората во Австралија, за аферата Телеком, како и за корупцијата во Македонска банка, каде судот одби да биде сведок, за евентуалните проблеми со кои ќе се соочи обвинителката Јанева.

Во продолжение погледнете го интервјуто на Дончев:

Слични написи

blokator

Блокатори за мобилни телефони во Идризово

Блокатори за мобилни телефони се поставуваат во истражниот затвор во Шуто Оризари кога од фејсбук-профилот …