среда , 28 јуни 2017
cof
cof

(ФОТО) Прилепска сообраќајна (не) култура

Оваа фотографија е уште еден доказ за сообраќајната (не) култура на сопствениците на возила во Прилеп.

Возило паркирано на обележано паркинг место за лица со хендикеп.

cof

Слични написи

zaev soopstenie

Премиерот Заев испрати честитка до новиот претседател на Р. Србија, Вучиќ

Премиерот на Република Македонија, Зоран Заев, испрати честитка за инаугурацијата на новиот претседател на Република …