недела , 24 септември 2017
IMAG6172_BURST001

(ФОТО) Во градски парк врие од полиција, кој ги плаши средношколците

IMAG6172_BURST001

Половина час пред стартот на денешниот средношколски протест, во Градскиот парк во Скопје полицијата е излезена во голем број.

IMAG6172_BURST012_2

Кој сака да ги плаши средношколците ?

IMAG6172_BURST012_1

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …