вторник , 26 септември 2017
vlae

Камион прегази 12 годишно девојче во Влае

vlae
Пред околу еден час камион прегази 12 годишно девојче во Влае кое им подлегна на повредите. Настанот се случил во близина на маркетот Тинекс, во моментов полицијата врши увид на местото на несреќата. Дванаесетгодишното девојче е трета жртва на сообраќајни несреќи во последниот месец.

Слични написи

blokator

Блокатори за мобилни телефони во Идризово

Блокатори за мобилни телефони се поставуваат во истражниот затвор во Шуто Оризари кога од фејсбук-профилот …