сабота , 23 септември 2017
porn star

Колку чини да изнајмите порно ѕвезда за интимно уживање ?

porn star
Порно актерките се сон на многу мажи, па компанијата со која имаат договор реши да ги продава како проститутки.

Веќе за 3.000 долари заедно со патните трошкови, можете два часа да се дружите со порно-диви. Цената за викенд дружење се искачува и до 30.000 долари, а припадниците од порно индустријата можат да ја изнајмат и на подолг временски период, во зависност од договорот со компанијата „Honeycompanion“.

„Honeycompanion е ваш број еден во светот за забава за возрасни. На дискретните џентлмени им нудиме услуги од првокласна женска придружба. Изнајмете една од врвните светски порно ѕвезди. Можете да ја изнајмите за вечера, дружење, ноќевање… Не постојат граници, а патните аранжмани можат да се договорат за каде било во светот“, пишува на нивната интернет страница.

Во каталогот на овој сајт можат да се пронајдат и некои од најпознатите порно диви меѓу кои и: Madison Ivy, Asa Akira, Amy Reid, Sophie Dee и многу други

Слични написи

race

Рацете говорат дали сте личност со топло срце или студена внатрешност! Проверете!

Психолозите спровеле истражување над 60 волонтери и за тоа време им давале лосиони кои ги …