вторник , 24 октомври 2017
IMG_20170718_205601

Мерцедесот на Орце Камчев предизвикал сообраќајна незгода на “Ленинова”

Пред околу 40 минути на улицата “Ленинова” према Илинденска се случи сообраќајна незгода во која според очевидците винивник е човекот кој го управувал мерцедесот на Орце Камчев.

IMG_20170718_205601

Според очевидците на настанот мерцедесот на Камчев се движел на средината на улицата иако имало две ленти за движење во спротивен правец.

Веднш по незгодата, човек близок на Орце Камчев ја покрил регистрацијата со парче ткаенина со цел да се прикрија дека возилото е во сопственост на Орце Камчев.

Полицијта врши увидна местото, нема повредени и не е познато дали мерцедесот го управувал Камчев, или неговиот возач.

Слични написи

2-ALIMS-13ti-simpozium-2017-1024x986

Бекировски учествуваше на симпозиум во организација на Агенцијата за лекови и медицински средства на Србија

Стручниот тим на Агенцијата за лекови и медицински средства (МАЛМЕД), учествуваше на 13-тиот симпозиум во организација …