среда , 28 јуни 2017
vcerasni depresito

Нова пародија на Фчерашни: Депресито – Ланчо feat. G-Man

Слушнете ја пародијата од летниот латино хит Деспасито. По одличните пародии на Халоу и уште една одлична преработка, слушнете ја и Депресито:

Слични написи

трик 11

Трикови со кои цвеќињата ќе ви цветаат почесто

Многу често цвеќињата страдаат од нередовно наводнување или недоволна нега и дохрана. Но, ако сè …