сабота , 21 октомври 2017
vozilo_boki_13-640x364

Подметнат пожар во џипот на таткото на Боки 13

Ноќеска околу 2 часот на улицата Варшавска во Тафталиџе во која живеат родителите на Бојан Јовановски, познат како Боки 13, од засега непознати причини, според полицијата пламнало оган во џип „БМВ 5“ на неговиот татко. Пожарот ги разбудил соседите.  Предизвикана е голема материјална штета.

Слични написи

ilija jovanoski glasanje

Јованоски: Повикувам на фер,мирни и демократски избори

Кандидатот за градоначалник Илија Јованоски повика на фер, мирни и демократски избори.