петок , 22 септември 2017
pres-sjo

Прес-конференција на СЈО во 12 часот

Специјалното јавно обвинителство денеска во 12 часот ќе одржи прес конференција, информираат од таму.

Засега нема други детали за што точно ќе биде прес-конференцијата.

Прес конференцијата ќе имате можност да ја гледате на лајв стрим и на РеволуционерМк.

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …