недела , 22 октомври 2017
zrkvardarki

Ракометарките на ЖРК Вардар се првите Македонки кои го направија „Кукла“ предизвикот

Ракометарките на ЖРК Вардар ги следат светските трендови

Слични написи

iniesta

Иниеста потпиша доживотен договор со Барселона

Андрес Иниеста потпиша уникатен договор со Барселона, кој има доживотна важност. Ова е посебен начин …