четврток , 29 јуни 2017
IMG_20170616_211535

Сања Лукаревска именувана за В.Д. директор на УЈП

Сања Лукаревска, која со години е вработена во Управата за јавни приходи, на денешната петта владина седница е именувана за вршител на должност директорот на УЈП.

Лукаревска има завршено Правен факултет во Скопје.

Слични написи

sjo novi

Утре прес на СЈО

Утре во 12 часот Специјалното јавно обвинителство ќе одржи прес – конференција. Во најавата за …