понеделник , 25 септември 2017
sandra bulog

Сандра Булок се подготвува да застане пред олтар

sandra bulog
Славната актерка Сандра Булок се наоѓа во една од најдобрите фази од нејзиниот живот.

Освен што Сандра ужива во врската со поранешниот фотограф Брајан Рандал, американските таблоиди тврдат дека тие наскоро и ќе се венчаат.

Иако Сандра и Брајан долго време ја криеја врската, неодамна во јавноста протече информација дека фотографот се пресели кај славната актерка и дека двојката размислува за посвојување дете.

Таблодите наведуваат дека Булок, која првиот син Луис го посвои во 2010 година во Њу Орлеанс, сега сериозно размислува за дополнително проширување на семејството.

Слични написи

race

Рацете говорат дали сте личност со топло срце или студена внатрешност! Проверете!

Психолозите спровеле истражување над 60 волонтери и за тоа време им давале лосиони кои ги …