петок , 22 септември 2017
mijalkov(4)

Сашо Мијалков се смее на новинарско прашање дали се плаши од затвор

И  покрај тоа што е осомничен за неколку случаи на СЈО, поранешниот директор на УБК, Сашо Милајков на прашањето „Дали се плаши од затвор“, со насмевка одговори дека тоа прашање тоа прашање е за друга адреса, објави ТВ 21.

Тој синоќа беше еден од гостите на прославата на роденденот на ВМРО-ДПМНЕ во Музејот на ВМРО.

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …