среда , 28 јуни 2017
IMG_20170614_171324

Силно невреме го зафати Скопје, врне град

Силно невреме го зафати главниот град. Ветер дува со голема брзина, врне дожд и град со големина од околу 2 сантиметри.

 

Слични написи

zaev soopstenie

Премиерот Заев испрати честитка до новиот претседател на Р. Србија, Вучиќ

Премиерот на Република Македонија, Зоран Заев, испрати честитка за инаугурацијата на новиот претседател на Република …