вторник , 27 јуни 2017
pres-sjo

СЈО најави прес-конференција за утре на пладне

Специјалното јавно обвинителство утре во 12 часот ќе одржи прес конференција, информираат од таму.

Засега нема други детали за што точно е биде прес-конференцијата.

Слични написи

zaev soopstenie

Премиерот Заев испрати честитка до новиот претседател на Р. Србија, Вучиќ

Премиерот на Република Македонија, Зоран Заев, испрати честитка за инаугурацијата на новиот претседател на Република …