петок , 22 септември 2017
talat sobranie

Собранието ги отвори вратите, прв пат по настаните на 27 април – Првиот работен ден на Џафери на новата функција

Собранието ги отвори вратите прв пат по настаните на 27 април. Првиот работен ден на Талат Џафери на новата функција, претседател на Собранието.

Видео: 21 Тв

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …