недела , 24 септември 2017
NASLOVNA (94)

Утрешен Слободен печат: Седум функционери на ВМРО-ДПМНЕ ќе се најдат на црната листа на ЕУ

NASLOVNA (94)
Во најновото издание на Слободен печат читајте:

– Скандал: Советот на обвинители не прифати половина од тимот на Јанева, а Законот оспорен пред Уставен суд

– Седум функционери на ВМРО-ДПМНЕ ќе се најдат на црната листа на ЕУ

– Ермира Мехмети го напушта ДУИ, Мухамед Зекири заминува од Алсат-М

– Офшор компании присвојуваат добри македонски фирми – открива пратеникот Орцев во дебатата за буџетот

– колумни на Ѕвездан Георгиевски и Ѓорѓи Мисајловски

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …