сабота , 23 септември 2017
Tortevski pandov

(ВИДЕО) Александар Тортевски го “наплеска” Александар Пандов во дебата на 24 Вести

Tortevski pandov
Ви го пренесуваме вечерашното издание на „24 Анализа“ на 24 Вести, каде за специјалната обвинителка дебатираа адвокатот Александар Тортевски и аналитичарот Александар Пандов.

 

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …