недела , 20 август 2017
sdsm video

(ВИДЕО) Фашизмот на Груевски во обид за убиство во Парламентот

Социјалдемократскиот сојуз на Македонија на својата фан страна на Фејсбук објави видео со наслов “Фашизмот на Груевски во обид за убиство во Парламентот”, погледнете го во продолжение …

Слични написи

Hristijan-Kostov

Костов: Болницата „8 Септември“ има долг од пет милиони евра

Градската општа болница „8 Септември“ има долг од 5 милиони евра или околу 243 милиони …