вторник , 26 септември 2017
zaev za telma

(ВИДЕО) Интервју со Заев од Израел: СДСМ има нови докази за набавката на опрема за прислушување

zaev za telma

Лидерот на СДСМ Зоран Заев во интервју за емисијата ТОП ТЕМА на Телма, вели дека СДСМ има нови докази околу наводната набавка на опрема за прислушување од Израел што ќе и бидат предадени на специјалната обвинителка Катица Јанева.

Слични написи

blokator

Блокатори за мобилни телефони во Идризово

Блокатори за мобилни телефони се поставуваат во истражниот затвор во Шуто Оризари кога од фејсбук-профилот …