вторник , 26 септември 2017
kalihina sabotaza

(ВИДЕО) Калинихта Саботажа

kalihina sabotaza
Погледнете ја најновата саботажа на Среќко Поповски за емисијата „360 степени“ на Алсат-М телевизија.

Слични написи

blokator

Блокатори за мобилни телефони во Идризово

Блокатори за мобилни телефони се поставуваат во истражниот затвор во Шуто Оризари кога од фејсбук-профилот …