петок , 22 септември 2017
2-Dimitar-Pecov

(ВИДЕО) Напаѓачот на Шеќеринска не се кае што ја нападнал демантира дека имал деца

Во изјава за ТВ 21, Димитар Пецов, човекот кој што ја нападна пратеничката од СДСМ, Радмила Шеќеринска демантира дека имал деца и не се каел воопшто што ја нападнал.

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …