понеделник , 25 септември 2017
odvojte-10-minuti-dnevno-za-sovrsheni-oblini-01

(ВИДЕО) Одвојте 10 минути дневно за совршени облини

odvojte-10-minuti-dnevno-za-sovrsheni-oblini-01Ниту еден изглед не може да се дефинира како добар, ако не е со добро извајани облини. А, како можете да ги добиете совршените облини? Само со добар тренинг.

Оваа девојка само со 10 минутен тренинг стигнала до своите совршени облини, па одлучила да го сподели на социјалните мрежи.

Не ви е потребна теретана, доволно е да издвоите малку време додека сте дома и да вежбате.

Погледнете како изгледаат вежбите:

Слични написи

race

Рацете говорат дали сте личност со топло срце или студена внатрешност! Проверете!

Психолозите спровеле истражување над 60 волонтери и за тоа време им давале лосиони кои ги …