сабота , 23 септември 2017
skisnata sabotaza

(ВИДЕО) Скисната саботажа бр. 134

skisnata sabotaza
Погледнете ја Скисната Саботажата бр.134  на новинарот Среќко Поповски, која беше емитувана вчера на .Алсат-М телевизија.

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …