недела , 22 октомври 2017
Gruevski fudbal

(ВИДЕО) Српски коментатор за натпреварот на премиерот Груевски

Gruevski fudbal
После синоќешниот фудбалски меч каде што премиерот Никола Груевски постигна два гола денес на социјалните мрежи се појавија многу вицови на негова сметка. Во продолжение погледнете ја пародијата од српскиот коментатор за мечот во кој играше и Груевски.

 

Извор: Паника.бе

Слични написи

2-ALIMS-13ti-simpozium-2017-1024x986

Бекировски учествуваше на симпозиум во организација на Агенцијата за лекови и медицински средства на Србија

Стручниот тим на Агенцијата за лекови и медицински средства (МАЛМЕД), учествуваше на 13-тиот симпозиум во организација …