сабота , 23 септември 2017
sabotaza1-685x320

ВИДЕО: Трактор Саботажа

sabotaza1-685x320Погледнете ја најновата Саботажа на новинарот Среќко Поповски за емисијата „360 степени“ на Алсат-М.

Слични написи

шамија

Омбудсман: На девојчињата во Охрид да им се дозволи со шамија да ја следат наставата

Народниот правобранител најостро ја осудува постапката на Министерството за образование, кое со испратениот допис  му …