вторник , 26 септември 2017
mijalkov (1)

Вмровска работа …

vistinata za makedonija
Да се потсетиме на дебилните работи кои што ги има правено врхушката на ВМРО-ДПМНЕ, во материјалот подолу слушнете ги монструозните насилства од Никола Груевски, Сашо Мијалков и останатите соработници …

Слични написи

blokator

Блокатори за мобилни телефони во Идризово

Блокатори за мобилни телефони се поставуваат во истражниот затвор во Шуто Оризари кога од фејсбук-профилот …