вторник , 27 јуни 2017
zivot vo makedonija za site

(ВО ЖИВО) Обраќање на лидерот Зоран Заев на 22 конгрес на СДСМ

Вклучување во живо од 22 конгрес на СДСМ на кој ќе се обрати лидерот на партијата, Зоран Заев.

Слични написи

zaev soopstenie

Премиерот Заев испрати честитка до новиот претседател на Р. Србија, Вучиќ

Премиерот на Република Македонија, Зоран Заев, испрати честитка за инаугурацијата на новиот претседател на Република …