недела , 20 август 2017
zz nov

(ВО ЖИВО) Прес конференција на лидерот на СДСМ, Зоран Заев

Вклучување во живо од прес конференцијата на лидерот на Социјалдемократскиот сојуз на Македонија, Зоран Заев.

Овозможено од НОВАТВ

Слични написи

Hristijan-Kostov

Костов: Болницата „8 Септември“ има долг од пет милиони евра

Градската општа болница „8 Септември“ има долг од 5 милиони евра или околу 243 милиони …